Koha te krijosh
Profilin tend !
Identifikohu :Regjistrohu :
(pa hapesira)
Gjinia: Mashkull : Femer :
Datelindja:
Vendodhja :
Duke klikuar mbi Rregjistrohu do thote se ju i pranoni te gjitha Kushtet !
Çfare ofron Profili IM
Deri me tani
Pyetje-pergjigje
Cdo perdoruesi I jepet mundesia qe lirisht ti beje pyetje perdoruesve te tjere.
Foto FULL HD
Ngarko foton tende dhe ruaj kualitetin ne profilin tend.
Votime
Mundesia per te votuar dhe per tu votuar nga te tjeret .
Chat me Video
Komuniko me nje apo me nje grup shokesh me Audio dhe Video
Chat me shkrim dore.
Profili IM ju lejon te perdorni si mjet shkrimi dhe shkrimin e dores.
Chat
Chat I avancuar qe lejon shkembimin e cdo lloj informacioni e dokumenti.
Te preferuar
Sapo te shtoni dike tek te preferuarit ju do informoheni mbi gjithe aktivitetin e tij.
Foto gazmore
Mbi 1200+ foto gazmore te ngarkuara deri tani ne Kategorine:Argetim
CV
Ndertoni nje profil shume te detajuar qe me pas mund ta perdorni si CV.
Se shpejti
Muzike shqip dhe te huaj
Me vone do keni mundesine te krijoni listen me kenget tuaj te preferuara dhe ti degjoni online.
Horoskopi
Mundesia per te mesuar mbi fatin tuaj dhe shokeve tuaj online.
Konkurs fotosh
Konkursi me I madh I fotove te te gjithe anetareve te rrejtit social
Tv Live
Mundesine per te shikuar TV online dhe per te chatuar njekohesisht
Program per Smartphones
Mundesine per te qene gjate gjithe kohes online dhe me telefon.
Lajme nga shqiperia dhe bota
Mundesine per tu informuar mbi boten dhe shqiperine pa pasur nevoje per te naviguar ne faqet tjera.
Filma dhe seriale
Mundesine per te shikuar TV online dhe per te chatuar njekohesisht .
Njoftime
Mundesia per te bere njoftimin tuaj apo kerkesen per pune FALAS.
Telefonata
Munesine per te shkembyer numra, apo per te kryer telefonata .
Pse duhet te jeni pjese e jona
Profili IM eshte rrjeti i pare social i mirefillet shqiptar.
Profili IM synon te mbledh gjithe faqet shqiptare ne nje te vetme.
Te gjithe pjesetaret e Profili IM jane shqiptare po ashtu I gjithe rrjeti eshte I ndertuar ne gjuhen shqipe.
© Profili IM 2013-2014